Плануєте поїздку на відпочинок і вагаєтеся, куди відправитися?

Плануєте поїздку на відпочинок і вагаєтеся, куди відправитися?

Санаторій «Лермонтовський» в Одесі - один з найпопулярніших реабілітаційних комплексів широкого профілю, який працює з 1914 року. Сюди приїжджають для лікування і медичної реабілітації після інфаркту, травм опорно-рухового апарату, інсульту, під час серцевих захворювань. Перебування в здравниці рекомендовано вагітним (для оздоровлення або реабілітації).

ЦМР та СЛ санаторій "Одеський" має сучасні лікувальні кабінети, лабораторно-діагностичні центри, потужне бальнео-фізіотерапевтичне відділення.

Санаторій «Карпати»

Санаторій «Карпати» (Трускавець) - один з кращих і найвідоміших санаторно-курортних закладів у місті. Комплекс знаходиться в південній частині, на самому березі мальовничого озера, а зовсім поруч з ними починаються лісисті схили Карпат.

У курорта досить велика історія. З самого відкриття в 1993 році «Карпати» (Трускавець) вважається одним з місць для оздоровлення не тільки в регіоні, а й по всій Україні та закордоном. Всі відгуки про відпочинок тут підкреслюють якість сервісу, сучасне і ефективне лікування, бездоганну роботу медиків та обслуговуючого персоналу. Відпочиваючи тут ви отримаєте ідеальне поєднання ціни та якості послуг.

Навколо санаторію розкинувся мальовничий природний парк «Підгір'я», в якому є власний невеликий зоопарк. В санаторії є все для комфорту гостей.

Номер 1

 • Затишні і стильні номери;
 • Кілька ресторанів і барів;
 • Спортивний комплекс;
 • Спа центр;
 • Лікувально-діагностичний центр;
 • Інфраструктура для транспорта всіх відпочиваючих;
 • Можливості для відпочинку дітей;

Номер 2

 1. Затишні і стильні номери;
 2. Кілька ресторанів і барів;
 3. Спортивний комплекс;
 4. Спа центр;
 5. Лікувально-діагностичний центр;
 6. Інфраструктура для транспорта всіх відпочиваючих;
 7. Можливості для відпочинку дітей;
success